5 miesięcy temu

iPhone 13 wiemy, jak wyglądają pierwsze rendery!

Poznaj urządzenie, które zrewolucjonizuje rynek telefonów.

Z naszego wpisu dowiesz się, jak wygląda najnowszy model Apple oraz poznasz wstępną specyfikację produktu. Dlaczego warto go mieć i czym wyróżnia się na tle pozostałych modeli? Czy warto wydać ponad 5 tysięcy złotych?

Podobnie, jak większość modeli sprzed kilku lat ukaże się on w 3 wariantach: standardowym, Pro i Pro Max. Według nieoficjalnych informacji jego bazowy model posiadać będzie ekran o rozdzielczości 2532x1170 px, a odpowiednio dla mocniejszych modeli (Pro, Pro Max) 2778x1284 px. Taka specyfikacja przełoży się niewątpliwie na ogromną szczegółowość wyświetlanych obrazów i aplikacji podobnie, jak w przypadku iPhone 12. Typ ekranu to nowoczesny OLED Super Retina XDR z technologią wzmacniającą kontrast – HDR 10, a sam wyświetlacz będzie posiadał rozmiar 6,1 cala (w przypadku iPhone’a 13 i wersji Pro) oraz 6,9 cala w wersji Pro oraz Pro Max.

ip13 7 58dcd915310714d14b436cc56 0 750 0 0

Według firmy Apple IPhone 13 powinien ukazać się na polskim rynku na przełomie Września i Października 2021 roku!

Rokowania są bardzo dobre! Urządzenie otrzyma najnowszy system operacyjny iOS 15, wspierający szybkie ładowanie. Dodatkowym, znanym atutem z iPhone’a od modelu 8 wzwyż - będzie możliwość podłączenia urządzenia do indukcji - ładowanie urządzenia przez przenośne ładowarki indukcyjne lub ładowarki samochodowe, dzięki zastosowaniu szkła z tyłu urządzenia. Nowością w urządzeniach z nadgryzionym jabłuszkiem będzie technologia wspierająca 5g, czyli sieć komórkową piątej generacji (szybszy Internet i lepszy zasięg w trudno dostępnych miejscach). Jeśli chodzi o aparaty to wszystkie typy tego iPhone’a otrzymają obiektyw o rozdzielczości 12 Mpix (Przód/Tył).

Zastosowanie sensora LiDAR

Mierzy on odległość poprzez oświetlenie obiektu światłem laserowym za pomocą specjalnego czujnika. Wspierać on będzie również dualSIM w przypadku osób, które chcą korzystać z usług wielu operatorów na jednym urządzeniu, bez konieczności przekładania karty sim. Nadchodzące ceny iPhone’a 13 wyglądają następująco: wersja standardowa – 4199 zł, wersja Pro – 5199 zł oraz wersja Pro Max – 5699 zł. Według naszej opinii sam zarys nadchodzącego urządzenia, jak i jego stosunek ceny do jakości wykonania i specyfikacji są ciekawe i godne zastanowienia się - właśnie nad tym modelem.

ip13 4 00bf4b943906975ebd7d3a32d

ScreenCrush Blog

Wszystkie

Lokalizacja Urządzeń Apple w Okolicy
Jak znaleźć urządzenie? Czy istnieje opcja pokazania lokalizacji nie tylko w iPhone? W tym wpisie wyjaśnimy jak można łatwo i sprawnie odnaleźć przypadkowo zgubiony, wartościowy sprzęt.