6 miesięcy temu

Jaki model iPhone’a wybrać w 2021 roku?

W dzisiejszym zestawieniu porównamy 3 najciekawsze modele iPhone’a według nas. Opiszemy cechy, którymi można zasugerować się podczas dokonania zakupu:

Jaki model iPhone’a wybrać w 2021 roku?

W dzisiejszym zestawieniu porównamy 3 najciekawsze modele iPhone’a według nas. Opiszemy cechy, którymi można zasugerować się podczas dokonania zakupu:

iPhone 12 - model o proporcjach idealnych dla każdego rodzaju dłoni (wymiary: 146.70 × 71.50 × 7.40 mm). Jego największą zaletą jest procesor A14 Bionic, który zapewnia płynność działania urządzenia na najwyższym poziomie, gwarantuje brak przeskoków animacji w aplikacjach oraz świetne wyniki w testach benchmark’owych mówiących o wydajności. Jego ceny w sklepie zaczynają się już od 3899 zł.

iPhone SE 2020 – mimo ekranu o wymiarach 4,7 cala, w codziennym sprawowaniu użytkownicy doceniają go za kompaktowość, czyli np. łatwość transportu w ciasnych miejscach. Jego wymiary to: 138.40 × 67.30 × 7.30 mm. Charakteryzują go mocne podzespoły obudowane w klasyczny iPhone’owy korpus znany z modeli 6,7 oraz 8. Jest to solidny model z atrakcyjną ceną zaczynającą się od 1899 zł.

Iphone 11 Pro – telefon, którego promocja miała miejsce w 2020 roku. Warto się zastanowić nad tym urządzeniem, zwłaszcza, że jego podzespoły nie ustępują tak bardzo tegorocznym flagowcom a cena jest atrakcyjna w stosunku do innych iphone’ów. Najlepszą cechą tego modelu jest wyświetlacz Retina Amoled o rozdzielczości aż 2436x1125 pixeli, która zapewnia świetną jakość obrazu.

telefon komorkowy z pustym ekranem na drewnianym stole tle widok z gory z miejsca na kopie 1253 984

Wybrane modele zostały wybrane ze względu na przyszłe zmiany w Apple i brak aktualizacji dla starszych modeli ( 6, 6 plus, 6s, 6s plus oraz SE 1 generacji). Po zapoznaniu się z cechami najlepszych modeli swój wybór kierujemy w stronę iPhonea 11 Pro.

ScreenCrush Blog

Wszystkie

Lokalizacja Urządzeń Apple w Okolicy
Jak znaleźć urządzenie? Czy istnieje opcja pokazania lokalizacji nie tylko w iPhone? W tym wpisie wyjaśnimy jak można łatwo i sprawnie odnaleźć przypadkowo zgubiony, wartościowy sprzęt.